Estland » Eesti Karikas 2017/2018 » Spielplan
1. Runde |
10.06.2017 |
17:00 |
Viimsi JK II |
- |
JK Nõmme Kalju |
0:13 (0:8) |
|
11.06.2017 |
17:00 |
JK Piraaja Tallinn |
- |
Maardu Aliens |
1:2 (1:0) |
|
15.06.2017 |
19:30 |
FC Soccernet |
- |
Kohtla-Nõmme |
1:3 (1:2) |
|
20.06.2017 |
17:00 |
Pirita JK Reliikvia |
- |
Rakvere JK Tarvas |
1:5 (0:1) |
|
|
18:00 |
FC Flora II |
- |
Rumori Calcio II |
10:0 (6:0) |
|
|
19:00 |
Anija United |
- |
FC Puhkus Mehhikos |
7:0 |
|
|
19:00 |
Jõgeva Wolves II |
- |
JK Õismäe Torm |
3:2 (3:1) |
|
21.06.2017 |
17:00 |
Jõgeva SK Noorus |
- |
SK Imavere |
4:1 (0:0, 1:1) n.V. |
|
|
18:00 |
JK Väätsa Vald |
- |
SK Tääksi |
0:1 |
|
|
18:00 |
FC TransferWise |
- |
Tallinna Wolves |
2:0 |
|
|
18:00 |
FC Otepää |
- |
JK Jalgpallihaigla |
6:0 |
|
|
18:00 |
JK Kernu Kadakas |
- |
JK Raudteetöölised |
7:2 |
|
|
18:00 |
Paide Linnameeskond |
- |
FC Hiiu United |
27:0 |
|
|
18:00 |
RJK Märjamaa |
- |
Tartu JK Welco |
0:1 |
|
|
18:00 |
Rakvere JK Tarvas II |
- |
Kohtla-Järve JK Järve |
0:7 |
|
|
18:00 |
FC Tartu |
- |
Eston Villa |
3:1 |
|
|
18:00 |
Kadrina SK Moe |
- |
Põlva Lootos |
4:1 |
|
|
18:00 |
FC Peedu |
- |
Türi Ganvix JK |
1:4 |
|
|
18:00 |
FC Molycorp Silmet |
- |
Maarjamäe FC Igiliikur |
2:0 |
|
|
18:00 |
Saue JK Laagri |
- |
Rasmus Värki Jalgpallikool |
10:2 |
|
|
18:00 |
Lihula JK |
- |
FC Elbato |
7:1 |
|
|
18:00 |
Tartu Ülikool Fauna |
- |
Viimsi Lõvid |
1:0 |
|
|
18:30 |
Navi Vutiselts |
- |
Kuusalu JK Rada |
2:4 n.V. |
|
|
18:30 |
FC Flora III |
- |
FC Vastseliina |
5:0 |
|
|
19:00 |
FC Kose |
- |
Raasiku FC Joker |
1:10 |
|
|
19:00 |
JK Tammeka II |
- |
Tallinna Olympic |
6:1 |
|
22.06.2017 |
17:00 |
JK Narva Trans |
- |
Maardu Linnameeskond |
6:1 (3:1) |
|
|
17:00 |
FC Levadia |
- |
Nõmme United |
3:0 |
|
|
17:00 |
FC Infonet |
- |
FC Infonet II |
7:0 (3:0) |
|
|
18:00 |
Jõgeva Wolves |
- |
FK Odratakkel |
5:1 |
|
|
18:30 |
Paide Linnameeskond III |
- |
Pärnu JK Poseidon II |
12:1 |
|
|
19:00 |
FC Ararat TTÜ |
- |
Tallinna FC Zapoos |
5:3 (1:1, 2:2) n.V. |
|
28.06.2017 |
18:00 |
FC Järva-Jaani |
- |
JK 32. keskkool |
18:2 (5:1) |
|
17.07.2017 |
18:00 |
FC Flora |
- |
FC Helios |
17:1 (5:0) |
|
2. Runde |
16.07.2017 |
15:00 |
FC Kuressaare |
- |
Kadrina SK Moe |
12:0 (3:0) |
|
18.07.2017 |
18:00 |
Kohtla-Järve JK Järve II |
- |
FC Flora II |
0:8 (0:4) |
|
|
18:00 |
JK Tallinna Kalev |
- |
Rakvere JK Tarvas |
5:6 (0:0, 0:0, 0:0) i.E. |
|
19.07.2017 |
18:30 |
FC Flora III |
- |
Tartu JK Welco |
0:2 (0:1) |
|
23.07.2017 |
12:00 |
Maardu Aliens |
- |
SK Tääksi |
6:1 (4:1) |
|
|
15:00 |
Jõgeva Wolves II |
- |
JK Püsivus Kohila |
0:3 |
|
|
15:00 |
Maardu United |
- |
Warrior Valga |
10:0 (2:0) |
|
|
17:00 |
FC TransferWise |
- |
Tartu Ülikool Fauna |
3:2 (1:0, 2:2) n.V. |
|
|
18:00 |
FC Lelle |
- |
Kohtla-Nõmme |
4:2 (2:1, 2:2, 2:2) i.E. |
|
24.07.2017 |
18:00 |
Türi Ganvix JK |
- |
Tallinna Depoo |
12:1 |
|
|
18:00 |
JK Kernu Kadakas |
- |
Rapla Lokomotiv |
2:1 (0:1) |
|
|
18:00 |
Viimsi JK |
- |
Jõgeva Wolves |
6:1 (2:0) |
|
|
18:00 |
Tallinna FC Castovanni Eagles |
- |
FC Infonet |
0:4 (0:2) |
|
|
18:00 |
Kuusalu JK Rada |
- |
JK Loo |
2:1 (0:0, 1:1) n.V. |
|
25.07.2017 |
17:00 |
JK Sillamäe Kalev |
- |
FC Levadia |
1:2 (0:0, 1:1) n.V. |
|
|
18:00 |
Zenit Tallinn |
- |
FC Otepää |
5:2 |
|
|
18:00 |
FCI Levadia III |
- |
Tallinna JK Legion |
3:0 (1:0) |
|
|
18:00 |
Paide Linnameeskond |
- |
Jõgeva SK Noorus |
7:3 (1:2) |
|
|
18:00 |
Anija United |
- |
Lihula JK |
5:1 |
|
|
18:00 |
FC Järva-Jaani |
- |
Põhja-Tallinna JK Volta |
1:4 |
|
|
18:00 |
FC Elva |
- |
FC Ararat TTÜ |
8:0 (4:0) |
|
|
19:30 |
JK Tallinna Kalev III |
- |
FC Tartu |
1:5 (1:3) |
|
26.07.2017 |
17:00 |
Narva United FC |
- |
Pärnu JK Vaprus |
2:1 (1:1) |
|
|
18:00 |
Pärnu JK Poseidon |
- |
Raasiku FC Joker |
2:0 (2:0) |
|
|
18:00 |
Koeru JK |
- |
JK Nõmme Kalju |
0:1 (0:1) |
|
|
18:00 |
Ambla Vallameeskond |
- |
Läänemaa JK |
1:4 |
|
|
18:30 |
Tartu FC Santos |
- |
Paide Linnameeskond III |
0:3 (0:0)
|
|
|
19:00 |
JK Narva Trans |
- |
Suure-Jaani United |
8:0 (5:0) |
|
|
19:00 |
Rumori Calcio |
- |
FC Molycorp Silmet |
6:0 (0:0) |
|
27.07.2017 |
|
Kohtla-Järve JK Järve |
- |
Saue JK Laagri |
n.gesp. |
|
01.08.2017 |
18:00 |
Tulevik Viljandi |
- |
JK Tammeka |
1:0 (1:0) |
|
02.08.2017 |
17:00 |
JK Tammeka II |
- |
FC Flora |
0:7 (0:3) |
|
3. Runde |
06.08.2017 |
14:00 |
FC Kuressaare |
- |
Kuusalu JK Rada |
9:1 (6:0) |
|
08.08.2017 |
17:00 |
FC Levadia |
- |
Paide Linnameeskond |
3:1 (2:0) |
|
|
17:00 |
JK Narva Trans |
- |
FCI Levadia III |
9:2 (6:0) |
|
|
18:00 |
JK Püsivus Kohila |
- |
Tulevik Viljandi |
0:8 (0:3) |
|
|
18:00 |
Maardu United |
- |
FC TransferWise |
4:2 (2:2, 3:3, 4:4) i.E. |
|
|
18:00 |
FC Infonet |
- |
Anija United |
16:0 (10:0) |
|
|
19:00 |
Narva United FC |
- |
FC Flora |
0:8 (0:4) |
|
09.08.2017 |
17:00 |
Viimsi JK |
- |
FC Flora II |
0:2 |
|
|
18:00 |
JK Nõmme Kalju |
- |
FC Lelle |
8:0 (5:0) |
|
|
18:00 |
Läänemaa JK |
- |
Türi Ganvix JK |
2:1 |
|
|
18:00 |
Paide Linnameeskond III |
- |
FC Tartu |
11:0 |
|
|
18:00 |
Rakvere JK Tarvas |
- |
Pärnu JK Poseidon |
4:0 (1:0) |
|
|
19:00 |
Rumori Calcio |
- |
JK Kernu Kadakas |
3:2 (1:0) |
|
|
20:00 |
Põhja-Tallinna JK Volta |
- |
Zenit Tallinn |
5:1 |
|
30.08.2017 |
17:00 |
Kohtla-Järve JK Järve |
- |
Tartu JK Welco |
5:0 (2:0) |
|
|
18:00 |
Maardu Aliens |
- |
FC Elva |
0:3 (0:2) |
|
Achtelfinale |
19.09.2017 |
16:00 |
Läänemaa JK |
- |
FC Infonet |
1:7 (0:4) |
|
|
17:00 |
FC Flora |
- |
FC Elva |
2:0 (0:0) |
|
20.09.2017 |
16:00 |
Tulevik Viljandi |
- |
Maardu United |
3:0 Wert. |
|
|
16:00 |
FC Levadia |
- |
Kohtla-Järve JK Järve |
7:0 (4:0) |
|
|
17:00 |
JK Nõmme Kalju |
- |
Paide Linnameeskond III |
5:4 (1:0, 1:1, 1:1) i.E. |
|
|
19:00 |
Rumori Calcio |
- |
FC Kuressaare |
0:6 (0:1) |
|
|
19:30 |
Põhja-Tallinna JK Volta |
- |
FC Flora II |
0:3 (0:0) |
|
27.09.2017 |
18:00 |
JK Narva Trans |
- |
Rakvere JK Tarvas |
2:0 (0:0, 0:0) n.V. |
|
Viertelfinale |
17.04.2018 |
17:00 |
JK Nõmme Kalju |
- |
FCI Levadia |
0:1 (0:1) |
|
|
18:00 |
JK Narva Trans |
- |
FCI Tallinn |
6:0 (1:0) |
|
18.04.2018 |
17:00 |
FC Kuressaare |
- |
FC Flora |
0:7 (0:2)
|
|
|
18:00 |
FC Flora II |
- |
Tulevik Viljandi |
7:3 (3:1) |
|
Halbfinale |
08.05.2018 |
17:00 |
JK Narva Trans |
- |
FCI Levadia |
0:5 (0:3) |
|
09.05.2018 |
17:00 |
FC Flora II |
- |
FC Flora |
3:9 (0:5) |
|
Finale |
19.05.2018 |
15:00 |
FCI Levadia |
- |
FC Flora |
1:0 (0:0)
|
|