Gegner | S | U | N | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Metallurg Lipetsk | 6 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Salyut Belgorod | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
FK Chelyabinsk | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Avangard Kursk | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Dinamo Bryansk | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
Dinamo Vladivostok | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Novosibirsk | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Chayka | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
FK Amkar Perm | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Kaluga | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Murom | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Ryazan | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Sakhalin | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Sakhalinets | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Saturn | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Ufa [U20] | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Forte Taganrog | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kosmos Dolgoprudny | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rotor Volgograd | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Sokol Saratov | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Gegner | S | U | N | ||||||
Tekstilshchik Ivanovo | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Veles Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rēzeknes FA | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
Akhmat Grozny [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Albatroz SC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Arsenal Tula 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Moskva [U20] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Chertanovo | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Dinamo Rīga | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Krasnodar 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Metta | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Nizhny Novgorod [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Peresvet Domodedovo | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Rostov [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Strogino Moskva | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Tukums 2000 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Ufa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Ural [U20] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Grobiņas SC | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
JDFS Alberts | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gegner | S | U | N | ||||||
Krylia Sovetov [U20] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kvant Obninsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Lokomotiv Moskva [U20] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Olympique Lyon [A-Junioren] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rīgas Futbola skola | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rubin Kazan [U20] | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Saldus SS/Leevon | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
SK Super Nova | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
SL Benfica [A-Junioren] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Spartak Moskva [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Spartak Tambov | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |