Gegner | S | U | N | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FK Neftekhimik | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Volgar Astrakhan | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Metallurg Lipetsk | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Alania Vladikavkaz | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Dinamo Bryansk | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Enisey Krasnoyarsk | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Fakel Voronezh | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Amkar Perm | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Chayka | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Chelyabinsk | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Orenburg | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Tom Tomsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
SKA-Khabarovsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Spartak Kostroma | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Spartak Moskva 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Novosibirsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Forte Taganrog | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Akron Tolyatti | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Avangard Kursk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Baltika Kaliningrad | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gegner | S | U | N | ||||||
Dinamo Vologda | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Enisey Krasnoyarsk 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Amkal | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Kaluga | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Kamaz | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Leningradets | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Murom | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Znamya Truda | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Krylia Sovetov | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kuban Krasnodar | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Olimp-Dolgoprudny | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rodina Moskva 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rotor Volgograd | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Salyut Belgorod | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Torpedo Miass | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Torpedo Moskva | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Torpedo Vladimir | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Veles Moskva | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |