Gegner | S | U | N | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 16 | 3 | 3 | 10 | 2 | 6 | 0 | 0 | |
NK Celje | 16 | 7 | 4 | 5 | 0 | 4 | 1 | 1 | |
NK Maribor | 15 | 4 | 3 | 8 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
ND Gorica | 14 | 8 | 4 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
NK Domžale | 14 | 7 | 2 | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
Rudar Velenje | 13 | 6 | 3 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
NK Aluminij | 8 | 3 | 4 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
NK Triglav | 7 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | |
NK Krka | 7 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
NŠ Mura | 7 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
NK Radomlje | 6 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
NK Bravo | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
NK Tabor Sežana | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
NK Zavrč | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
ND Mura 05 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
AEL Limassol | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Zagreb | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
FK Čelik Nikšić | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Čelik Zenica | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Ermis Aradippou | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gegner | S | U | N | ||||||
FK Mladost Doboj-Kakanj | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Sarajevo | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hajduk Split | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Neftçi PFK | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Shakter Karaganda | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Víkingur Reykjavík | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Željezničar Sarajevo | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
AO Agia Napa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Baltika Kaliningrad | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Moskva | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Doxa Katokopias | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ethnikos Achna | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Krupa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Tambov | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Lokomotiv Moskva | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Luch Vladivostok | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nea Salamina | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
NK GOŠK Gabela | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
NK Krško | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
NK Vitez | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gegner | S | U | N | ||||||
Paphos FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pietá Hotspurs | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Qormi FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
SKA-Khabarovsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sloboda Tuzla | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Spartak Nalchik | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Volgar Astrakhan | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zenit St. Petersburg 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zrinjski Mostar | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |