Gegner | S | U | N | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Enisey Krasnoyarsk 2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Baltika Kaliningrad 2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Dinamo Moskva 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
FK Chertanovo | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Khimik Dzerzhinsk | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Luki-Energiya Velikiye Luki | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Zvezda St. Petersburg | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
FK Znamya Truda | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | |
Zorkiy Krasnogorsk | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
FK Volna | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Alania Vladikavkaz | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Vologda | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Chita | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Kazanka Moskva | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Leningradets | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Murom | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Tver | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
SKA-Khabarovsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Tekstilshchik Ivanovo | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zenit St. Petersburg 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Gegner | S | U | N | ||||||
Sokol Saratov | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Akron Tolyatti | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Chernomorets Novorossisk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Bryansk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Dinamo Kirov | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo St. Petersburg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Enisey Krasnoyarsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Fakel Voronezh | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FC Irkutsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Dinamo Makhachkala | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Electron | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Khimki | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Neftekhimik | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Nizhny Novgorod | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Tyumen | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Irtysh Omsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Krylia Sovetov | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kuban Krasnodar | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Olimp-Dolgoprudny 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Rodina Moskva | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gegner | S | U | N | ||||||
Rodina-M Moskva | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Shinnik Yaroslavl | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sibir Novosibirsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Spartak Kostroma | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Torpedo Moskva | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Torpedo Moskva 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Torpedo Vladimir | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Volgar Astrakhan | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |