Gegner | S | U | N | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Beitar Jerusalem | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
FC Ashdod | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Hapoel Tel Aviv | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | |
Maccabi Bnei Raina | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Hapoel Be'er Sheva | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Hapoel Haifa | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Maccabi Haifa | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Maccabi Netanya | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Arsenal Tula [U20] | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bnei Sachnin FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ironi Kiryat Shmona | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Maccabi Tel Aviv | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Chertanovo [U20] | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Rotor Volgograd [U20] | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Akhmat Grozny [U20] | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Tambov [U20] | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Hapoel Jerusalem | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hapoel Petach-Tikva | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sektzia Nes Tziona | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Spartak Moskva 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Gegner | S | U | N | ||||||
FK Orenburg | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
FK Orenburg [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
FK Rostov [U20] | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Spartak Moskva [U20] | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Akron Tolyatti | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Alania Vladikavkaz | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Baltika Kaliningrad | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Moskva [U20] | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Enisey Krasnoyarsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Fakel Voronezh | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Aktobe | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | |
FK Akzhayik | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Atyrau | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Kairat | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Kamaz | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Krasnodar [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Neftekhimik | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Ordabasy | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Tom Tomsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Ural [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Gegner | S | U | N | ||||||
Kaspiy Aktau | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Maccabi Petach-Tikva | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Metallurg Lipetsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rotor Volgograd | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rubin Kazan [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
SKA-Khabarovsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Tobyl Kostanay | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Torpedo Moskva | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Volgar Astrakhan | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |