Qualifikation |
26.05.2021 |
20:00 |
Santana - AP |
- |
GA Sampaio - RR |
1:2 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Tocantinópolis - TO |
- |
Picos - PI |
2:0 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Real Ariquemes - RO |
- |
Brasiliense - DF |
0:2 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Aquidauanense - MS |
- |
Rio Branco - ES |
1:4 (1:3)
|
|
30.05.2021 |
20:00 |
Brasiliense - DF |
- |
Real Ariquemes - RO |
3:1 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Picos - PI |
- |
Tocantinópolis - TO |
1:4 (1:0, 3:1, 3:1) i.E.
|
|
|
22:00 |
GA Sampaio - RR |
- |
Santana - AP |
3:0 (2:0)
|
|
|
23:00 |
Rio Branco - ES |
- |
Aquidauanense - MS |
2:0 (0:0)
|
|
Gruppe A |
05.06.2021 |
22:00 |
Fast Clube - AM |
- |
Ypiranga - AP |
3:3 (2:3)
|
|
06.06.2021 |
20:00 |
Castanhal - PA |
- |
Galvez - AC |
4:1 (1:1)
|
|
|
22:00 |
GA Sampaio - RR |
- |
Penarol - AM |
0:1 (0:0)
|
|
|
23:00 |
Atlético Acreano - AC |
- |
São Raimundo - RR |
2:3 (0:1)
|
|
12.06.2021 |
22:00 |
São Raimundo - RR |
- |
Fast Clube - AM |
1:1 (1:0)
|
|
13.06.2021 |
21:00 |
Ypiranga - AP |
- |
Atlético Acreano - AC |
2:1 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Penarol - AM |
- |
Castanhal - PA |
0:1 (0:0)
|
|
14.06.2021 |
01:00 |
Galvez - AC |
- |
GA Sampaio - RR |
2:1 (1:1)
|
|
19.06.2021 |
20:00 |
Castanhal - PA |
- |
São Raimundo - RR |
1:1 (1:0)
|
|
|
22:00 |
GA Sampaio - RR |
- |
Ypiranga - AP |
1:2 (0:1)
|
|
|
23:00 |
Fast Clube - AM |
- |
Penarol - AM |
3:2 (0:2)
|
|
20.06.2021 |
23:00 |
Galvez - AC |
- |
Atlético Acreano - AC |
2:1 (0:1)
|
|
26.06.2021 |
22:00 |
GA Sampaio - RR |
- |
Castanhal - PA |
2:2 (1:1)
|
|
27.06.2021 |
21:00 |
Ypiranga - AP |
- |
São Raimundo - RR |
0:1 (0:1)
|
|
|
21:00 |
Penarol - AM |
- |
Galvez - AC |
2:0 (1:0)
|
|
28.06.2021 |
01:00 |
Atlético Acreano - AC |
- |
Fast Clube - AM |
0:0 (0:0)
|
|
03.07.2021 |
20:00 |
Castanhal - PA |
- |
Ypiranga - AP |
2:1 (1:1)
|
|
|
22:00 |
São Raimundo - RR |
- |
GA Sampaio - RR |
1:1 (0:0)
|
|
|
23:00 |
Fast Clube - AM |
- |
Galvez - AC |
1:2 (0:1)
|
|
04.07.2021 |
23:00 |
Atlético Acreano - AC |
- |
Penarol - AM |
1:2 (0:1)
|
|
10.07.2021 |
20:00 |
Castanhal - PA |
- |
Atlético Acreano - AC |
3:1 (2:1)
|
|
|
23:00 |
GA Sampaio - RR |
- |
Fast Clube - AM |
3:2 (1:1)
|
|
11.07.2021 |
21:00 |
Penarol - AM |
- |
Ypiranga - AP |
1:1 (0:1)
|
|
|
22:00 |
Galvez - AC |
- |
São Raimundo - RR |
0:1 (0:0)
|
|
17.07.2021 |
21:00 |
Ypiranga - AP |
- |
Galvez - AC |
0:1 (0:1)
|
|
|
22:00 |
Fast Clube - AM |
- |
Castanhal - PA |
1:2 (0:1)
|
|
|
22:00 |
São Raimundo - RR |
- |
Penarol - AM |
2:1 (0:0)
|
|
18.07.2021 |
23:00 |
Atlético Acreano - AC |
- |
GA Sampaio - RR |
3:1 (2:1)
|
|
24.07.2021 |
20:00 |
Castanhal - PA |
- |
Fast Clube - AM |
2:1 (2:1)
|
|
|
23:00 |
GA Sampaio - RR |
- |
Atlético Acreano - AC |
2:0 (0:0)
|
|
25.07.2021 |
21:00 |
Penarol - AM |
- |
São Raimundo - RR |
1:1 (0:1)
|
|
|
22:00 |
Galvez - AC |
- |
Ypiranga - AP |
2:0 (1:0)
|
|
31.07.2021 |
22:00 |
São Raimundo - RR |
- |
Galvez - AC |
3:1 (2:0)
|
|
|
23:00 |
Fast Clube - AM |
- |
GA Sampaio - RR |
4:0 (1:0)
|
|
01.08.2021 |
23:00 |
Ypiranga - AP |
- |
Penarol - AM |
1:0 (1:0)
|
|
|
23:00 |
Atlético Acreano - AC |
- |
Castanhal - PA |
0:1 (0:1)
|
|
07.08.2021 |
23:00 |
GA Sampaio - RR |
- |
São Raimundo - RR |
0:2 (0:0)
|
|
08.08.2021 |
21:00 |
Penarol - AM |
- |
Atlético Acreano - AC |
5:0 (2:0)
|
|
|
22:00 |
Galvez - AC |
- |
Fast Clube - AM |
2:2 (0:2)
|
|
|
23:00 |
Ypiranga - AP |
- |
Castanhal - PA |
0:2 (0:1)
|
|
14.08.2021 |
22:00 |
São Raimundo - RR |
- |
Ypiranga - AP |
4:0 (2:0)
|
|
|
23:00 |
Fast Clube - AM |
- |
Atlético Acreano - AC |
1:0 (0:0)
|
|
15.08.2021 |
20:00 |
Castanhal - PA |
- |
GA Sampaio - RR |
5:0 (3:0)
|
|
|
22:00 |
Galvez - AC |
- |
Penarol - AM |
1:3 (0:2)
|
|
21.08.2021 |
22:00 |
São Raimundo - RR |
- |
Castanhal - PA |
1:2 (1:1)
|
|
22.08.2021 |
21:00 |
Penarol - AM |
- |
Fast Clube - AM |
2:1 (0:0)
|
|
|
22:30 |
Atlético Acreano - AC |
- |
Galvez - AC |
1:4 (0:1)
|
|
|
23:00 |
Ypiranga - AP |
- |
GA Sampaio - RR |
0:0 (0:0)
|
|
28.08.2021 |
23:00 |
GA Sampaio - RR |
- |
Galvez - AC |
0:3 (0:2)
|
|
|
23:00 |
Fast Clube - AM |
- |
São Raimundo - RR |
0:0 (0:0)
|
|
29.08.2021 |
20:00 |
Castanhal - PA |
- |
Penarol - AM |
1:1 (1:1)
|
|
|
23:00 |
Atlético Acreano - AC |
- |
Ypiranga - AP |
3:2 (1:0)
|
|
05.09.2021 |
22:00 |
Penarol - AM |
- |
GA Sampaio - RR |
2:1 (2:0)
|
|
|
22:00 |
Ypiranga - AP |
- |
Fast Clube - AM |
1:1 (1:0)
|
|
|
22:00 |
Galvez - AC |
- |
Castanhal - PA |
1:5 (0:4)
|
|
|
22:00 |
São Raimundo - RR |
- |
Atlético Acreano - AC |
7:1 (4:0)
|
|
Gruppe B |
05.06.2021 |
20:00 |
Guarany de Sobral - CE |
- |
Paragominas - PA |
1:0 (1:0)
|
|
|
20:00 |
Juventude - MA |
- |
4 de Julho - PI |
0:0 (0:0)
|
|
06.06.2021 |
21:00 |
Tocantinópolis - TO |
- |
Moto Club - MA |
1:1 (1:1)
|
|
|
21:00 |
Imperatriz - MA |
- |
Palmas - TO |
3:2 (1:1)
|
|
12.06.2021 |
20:30 |
Moto Club - MA |
- |
Guarany de Sobral - CE |
0:2 (0:1)
|
|
|
21:00 |
Palmas - TO |
- |
Juventude - MA |
1:2 (0:0)
|
|
13.06.2021 |
00:00 |
4 de Julho - PI |
- |
Imperatriz - MA |
2:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Paragominas - PA |
- |
Tocantinópolis - TO |
4:1 (1:0)
|
|
19.06.2021 |
20:00 |
Guarany de Sobral - CE |
- |
Palmas - TO |
2:1 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Imperatriz - MA |
- |
Paragominas - PA |
2:2 (1:1)
|
|
20.06.2021 |
00:00 |
4 de Julho - PI |
- |
Tocantinópolis - TO |
1:1 (0:0)
|
|
|
20:30 |
Juventude - MA |
- |
Moto Club - MA |
0:3 (0:0)
|
|
26.06.2021 |
21:00 |
Imperatriz - MA |
- |
Juventude - MA |
1:1 (1:1)
|
|
|
21:00 |
Palmas - TO |
- |
4 de Julho - PI |
1:2 (1:0)
|
|
27.06.2021 |
21:00 |
Tocantinópolis - TO |
- |
Guarany de Sobral - CE |
4:2 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Paragominas - PA |
- |
Moto Club - MA |
2:2 (1:1)
|
|
03.07.2021 |
20:00 |
Guarany de Sobral - CE |
- |
4 de Julho - PI |
3:1 (1:1)
|
|
|
20:30 |
Juventude - MA |
- |
Paragominas - PA |
1:3 (1:1)
|
|
|
21:00 |
Tocantinópolis - TO |
- |
Palmas - TO |
1:4 (0:2)
|
|
04.07.2021 |
20:30 |
Moto Club - MA |
- |
Imperatriz - MA |
1:1 (1:0)
|
|
10.07.2021 |
21:00 |
Imperatriz - MA |
- |
Guarany de Sobral - CE |
1:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Palmas - TO |
- |
Paragominas - PA |
0:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
4 de Julho - PI |
- |
Moto Club - MA |
2:0 (0:0)
|
|
11.07.2021 |
20:30 |
Juventude - MA |
- |
Tocantinópolis - TO |
3:3 (1:1)
|
|
17.07.2021 |
20:00 |
Guarany de Sobral - CE |
- |
Juventude - MA |
2:1 (1:0)
|
|
|
20:30 |
Moto Club - MA |
- |
Palmas - TO |
1:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Tocantinópolis - TO |
- |
Imperatriz - MA |
0:0 (0:0)
|
|
18.07.2021 |
21:00 |
Paragominas - PA |
- |
4 de Julho - PI |
1:2 (0:0)
|
|
24.07.2021 |
20:30 |
Juventude - MA |
- |
Guarany de Sobral - CE |
2:0 (0:0)
|
|
|
20:30 |
Palmas - TO |
- |
Moto Club - MA |
2:1 (2:1)
|
|
|
21:00 |
Imperatriz - MA |
- |
Tocantinópolis - TO |
3:2 (1:0)
|
|
|
21:00 |
4 de Julho - PI |
- |
Paragominas - PA |
4:0 (1:0)
|
|
31.07.2021 |
20:00 |
Guarany de Sobral - CE |
- |
Imperatriz - MA |
1:1 (0:0)
|
|
|
20:30 |
Moto Club - MA |
- |
4 de Julho - PI |
1:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Tocantinópolis - TO |
- |
Juventude - MA |
0:1 (0:1)
|
|
01.08.2021 |
21:00 |
Paragominas - PA |
- |
Palmas - TO |
1:1 (1:1)
|
|
07.08.2021 |
20:30 |
Palmas - TO |
- |
Tocantinópolis - TO |
2:1 (1:1)
|
|
|
21:00 |
Imperatriz - MA |
- |
Moto Club - MA |
0:1 (0:0)
|
|
|
21:00 |
4 de Julho - PI |
- |
Guarany de Sobral - CE |
0:2 (0:1)
|
|
08.08.2021 |
21:00 |
Paragominas - PA |
- |
Juventude - MA |
0:0 (0:0)
|
|
14.08.2021 |
20:00 |
Guarany de Sobral - CE |
- |
Tocantinópolis - TO |
2:1 (0:0)
|
|
|
20:30 |
Juventude - MA |
- |
Imperatriz - MA |
1:1 (0:1)
|
|
|
20:30 |
Moto Club - MA |
- |
Paragominas - PA |
1:4 (0:2)
|
|
|
21:00 |
4 de Julho - PI |
- |
Palmas - TO |
1:2 (1:0)
|
|
21.08.2021 |
20:30 |
Moto Club - MA |
- |
Juventude - MA |
3:1 (2:1)
|
|
|
20:30 |
Palmas - TO |
- |
Guarany de Sobral - CE |
0:2 (0:1)
|
|
|
21:00 |
Tocantinópolis - TO |
- |
4 de Julho - PI |
0:2 (0:1)
|
|
|
23:00 |
Paragominas - PA |
- |
Imperatriz - MA |
4:1 (3:0)
|
|
28.08.2021 |
20:00 |
Guarany de Sobral - CE |
- |
Moto Club - MA |
4:2 (1:1)
|
|
|
20:30 |
Juventude - MA |
- |
Palmas - TO |
0:3 (0:2)
|
|
|
21:00 |
Tocantinópolis - TO |
- |
Paragominas - PA |
2:3 (1:2)
|
|
|
21:00 |
Imperatriz - MA |
- |
4 de Julho - PI |
0:0 (0:0)
|
|
04.09.2021 |
20:00 |
Moto Club - MA |
- |
Tocantinópolis - TO |
3:0 (2:0)
|
|
|
20:00 |
Palmas - TO |
- |
Imperatriz - MA |
0:0 (0:0)
|
|
|
20:00 |
Paragominas - PA |
- |
Guarany de Sobral - CE |
2:1 (1:0)
|
|
|
20:00 |
4 de Julho - PI |
- |
Juventude - MA |
1:0 (0:0)
|
|
Gruppe C |
05.06.2021 |
20:00 |
América - RN |
- |
Central - PE |
1:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Sousa - PB |
- |
Atlético Cearense - CE |
2:1 (1:1)
|
|
06.06.2021 |
21:00 |
Treze - PB |
- |
ABC - RN |
0:1 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Caucaia - CE |
- |
Campinense - PB |
3:3 (0:1)
|
|
12.06.2021 |
20:00 |
Atlético Cearense - CE |
- |
Treze - PB |
2:2 (1:1)
|
|
13.06.2021 |
20:00 |
Central - PE |
- |
Caucaia - CE |
3:2 (1:1)
|
|
|
20:00 |
Campinense - PB |
- |
América - RN |
3:0 (3:0)
|
|
|
21:00 |
ABC - RN |
- |
Sousa - PB |
4:0 (1:0)
|
|
20.06.2021 |
20:00 |
Atlético Cearense - CE |
- |
Caucaia - CE |
4:1 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Treze - PB |
- |
Central - PE |
2:2 (0:1)
|
|
|
21:00 |
América - RN |
- |
ABC - RN |
2:3 (1:1)
|
|
23.06.2021 |
21:00 |
Sousa - PB |
- |
Campinense - PB |
3:2 (1:1)
|
|
26.06.2021 |
21:00 |
Caucaia - CE |
- |
América - RN |
2:2 (1:2)
|
|
27.06.2021 |
20:00 |
Central - PE |
- |
Campinense - PB |
0:1 (0:0)
|
|
|
20:00 |
ABC - RN |
- |
Atlético Cearense - CE |
0:2 (0:1)
|
|
|
21:00 |
Treze - PB |
- |
Sousa - PB |
1:1 (0:0)
|
|
03.07.2021 |
20:00 |
Campinense - PB |
- |
Treze - PB |
0:0 (0:0)
|
|
|
20:00 |
América - RN |
- |
Atlético Cearense - CE |
2:0 (2:0)
|
|
|
21:00 |
Caucaia - CE |
- |
ABC - RN |
3:2 (0:2)
|
|
04.07.2021 |
21:00 |
Sousa - PB |
- |
Central - PE |
0:0 (0:0)
|
|
10.07.2021 |
20:00 |
Atlético Cearense - CE |
- |
Campinense - PB |
2:3 (1:3)
|
|
|
21:00 |
Sousa - PB |
- |
Caucaia - CE |
7:0 (3:0)
|
|
11.07.2021 |
21:00 |
Treze - PB |
- |
América - RN |
2:2 (1:1)
|
|
|
21:00 |
ABC - RN |
- |
Central - PE |
2:0 (1:0)
|
|
17.07.2021 |
20:00 |
América - RN |
- |
Sousa - PB |
4:1 (2:1)
|
|
|
20:00 |
Campinense - PB |
- |
ABC - RN |
0:1 (0:1)
|
|
|
21:00 |
Caucaia - CE |
- |
Treze - PB |
0:4 (0:3)
|
|
18.07.2021 |
20:00 |
Central - PE |
- |
Atlético Cearense - CE |
1:3 (1:2)
|
|
24.07.2021 |
20:00 |
Atlético Cearense - CE |
- |
Central - PE |
0:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Sousa - PB |
- |
América - RN |
0:2 (0:0)
|
|
|
21:00 |
ABC - RN |
- |
Campinense - PB |
2:0 (0:0)
|
|
25.07.2021 |
21:00 |
Treze - PB |
- |
Caucaia - CE |
3:1 (1:1)
|
|
31.07.2021 |
20:00 |
América - RN |
- |
Treze - PB |
2:2 (0:1)
|
|
|
20:00 |
Campinense - PB |
- |
Atlético Cearense - CE |
3:0 (2:0)
|
|
|
21:00 |
Caucaia - CE |
- |
Sousa - PB |
1:0 (1:0)
|
|
01.08.2021 |
21:00 |
Central - PE |
- |
ABC - RN |
1:1 (1:1)
|
|
07.08.2021 |
21:00 |
Atlético Cearense - CE |
- |
América - RN |
0:2 (0:1)
|
|
08.08.2021 |
20:00 |
Central - PE |
- |
Sousa - PB |
0:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Treze - PB |
- |
Campinense - PB |
0:0 (0:0)
|
|
09.08.2021 |
21:00 |
ABC - RN |
- |
Caucaia - CE |
9:1 (3:1)
|
|
13.08.2021 |
20:00 |
América - RN |
- |
Caucaia - CE |
4:2 (2:2)
|
|
14.08.2021 |
20:00 |
Campinense - PB |
- |
Central - PE |
2:1 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Sousa - PB |
- |
Treze - PB |
0:0 (0:0)
|
|
15.08.2021 |
20:00 |
Atlético Cearense - CE |
- |
ABC - RN |
1:0 (1:0)
|
|
20.08.2021 |
21:00 |
Caucaia - CE |
- |
Atlético Cearense - CE |
3:4 (2:3)
|
|
21.08.2021 |
20:00 |
Campinense - PB |
- |
Sousa - PB |
1:0 (0:0)
|
|
22.08.2021 |
20:00 |
Central - PE |
- |
Treze - PB |
2:1 (1:1)
|
|
|
21:00 |
ABC - RN |
- |
América - RN |
3:1 (2:1)
|
|
27.08.2021 |
21:00 |
Caucaia - CE |
- |
Central - PE |
1:1 (1:1)
|
|
28.08.2021 |
20:00 |
América - RN |
- |
Campinense - PB |
0:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Sousa - PB |
- |
ABC - RN |
2:0 (1:0)
|
|
29.08.2021 |
21:00 |
Treze - PB |
- |
Atlético Cearense - CE |
1:1 (0:0)
|
|
05.09.2021 |
20:00 |
ABC - RN |
- |
Treze - PB |
2:0 (1:0)
|
|
|
20:00 |
Central - PE |
- |
América - RN |
2:1 (0:1)
|
|
|
20:00 |
Atlético Cearense - CE |
- |
Sousa - PB |
2:0 (1:0)
|
|
|
20:00 |
Campinense - PB |
- |
Caucaia - CE |
5:0 (2:0)
|
|
Gruppe D |
05.06.2021 |
21:00 |
Bahia de Feira - BA |
- |
Sergipe - SE |
1:1 (1:1)
|
|
06.06.2021 |
21:00 |
Itabaiana - SE |
- |
Juazeirense - BA |
1:1 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Retrô - PE |
- |
Murici - AL |
1:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
ASA - AL |
- |
Atlético de Alagoinhas - BA |
0:0 (0:0)
|
|
12.06.2021 |
21:00 |
Murici - AL |
- |
Bahia de Feira - BA |
2:0 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Atlético de Alagoinhas - BA |
- |
Itabaiana - SE |
0:0 (0:0)
|
|
13.06.2021 |
20:00 |
Sergipe - SE |
- |
Retrô - PE |
1:0 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Juazeirense - BA |
- |
ASA - AL |
2:0 (0:0)
|
|
19.06.2021 |
21:00 |
Bahia de Feira - BA |
- |
Juazeirense - BA |
1:1 (0:1)
|
|
|
21:00 |
Murici - AL |
- |
ASA - AL |
0:1 (0:0)
|
|
20.06.2021 |
21:00 |
Retrô - PE |
- |
Atlético de Alagoinhas - BA |
3:1 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Itabaiana - SE |
- |
Sergipe - SE |
2:1 (1:0)
|
|
27.06.2021 |
21:00 |
Bahia de Feira - BA |
- |
Retrô - PE |
1:1 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Juazeirense - BA |
- |
Atlético de Alagoinhas - BA |
1:0 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Sergipe - SE |
- |
Murici - AL |
2:1 (1:0)
|
|
|
21:00 |
ASA - AL |
- |
Itabaiana - SE |
0:2 (0:1)
|
|
03.07.2021 |
21:00 |
Atlético de Alagoinhas - BA |
- |
Bahia de Feira - BA |
2:2 (1:1)
|
|
|
21:00 |
ASA - AL |
- |
Sergipe - SE |
1:3 (0:1)
|
|
04.07.2021 |
21:00 |
Retrô - PE |
- |
Juazeirense - BA |
0:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Itabaiana - SE |
- |
Murici - AL |
1:0 (0:0)
|
|
10.07.2021 |
21:00 |
Murici - AL |
- |
Atlético de Alagoinhas - BA |
2:3 (1:2)
|
|
11.07.2021 |
21:00 |
Bahia de Feira - BA |
- |
Itabaiana - SE |
0:1 (0:1)
|
|
|
21:00 |
Sergipe - SE |
- |
Juazeirense - BA |
0:1 (0:1)
|
|
|
21:00 |
Retrô - PE |
- |
ASA - AL |
3:3 (3:2)
|
|
17.07.2021 |
21:00 |
Juazeirense - BA |
- |
Murici - AL |
2:1 (2:1)
|
|
18.07.2021 |
21:00 |
ASA - AL |
- |
Bahia de Feira - BA |
1:1 (0:1)
|
|
|
21:00 |
Itabaiana - SE |
- |
Retrô - PE |
1:2 (1:1)
|
|
|
21:00 |
Atlético de Alagoinhas - BA |
- |
Sergipe - SE |
0:0 (0:0)
|
|
24.07.2021 |
21:00 |
Murici - AL |
- |
Juazeirense - BA |
0:3 (0:0)
|
|
25.07.2021 |
21:00 |
Bahia de Feira - BA |
- |
ASA - AL |
1:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Retrô - PE |
- |
Itabaiana - SE |
2:2 (1:1)
|
|
|
21:00 |
Sergipe - SE |
- |
Atlético de Alagoinhas - BA |
1:0 (1:0)
|
|
31.07.2021 |
21:00 |
Juazeirense - BA |
- |
Sergipe - SE |
0:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Atlético de Alagoinhas - BA |
- |
Murici - AL |
1:0 (0:0)
|
|
01.08.2021 |
21:00 |
Itabaiana - SE |
- |
Bahia de Feira - BA |
1:2 (1:1)
|
|
|
21:00 |
ASA - AL |
- |
Retrô - PE |
0:1 (0:1)
|
|
07.08.2021 |
21:00 |
Murici - AL |
- |
Itabaiana - SE |
2:2 (0:2)
|
|
08.08.2021 |
21:00 |
Bahia de Feira - BA |
- |
Atlético de Alagoinhas - BA |
1:2 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Juazeirense - BA |
- |
Retrô - PE |
1:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Sergipe - SE |
- |
ASA - AL |
2:0 (1:0)
|
|
14.08.2021 |
21:00 |
Atlético de Alagoinhas - BA |
- |
Juazeirense - BA |
3:3 (3:1)
|
|
|
21:00 |
Murici - AL |
- |
Sergipe - SE |
1:1 (0:1)
|
|
15.08.2021 |
21:00 |
Retrô - PE |
- |
Bahia de Feira - BA |
1:1 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Itabaiana - SE |
- |
ASA - AL |
4:1 (2:1)
|
|
21.08.2021 |
21:00 |
Juazeirense - BA |
- |
Bahia de Feira - BA |
2:1 (1:1)
|
|
|
21:00 |
Atlético de Alagoinhas - BA |
- |
Retrô - PE |
1:1 (0:0)
|
|
22.08.2021 |
21:00 |
Sergipe - SE |
- |
Itabaiana - SE |
0:1 (0:0)
|
|
|
21:00 |
ASA - AL |
- |
Murici - AL |
4:2 (2:1)
|
|
29.08.2021 |
21:00 |
Bahia de Feira - BA |
- |
Murici - AL |
6:1 (3:1)
|
|
|
21:00 |
ASA - AL |
- |
Juazeirense - BA |
1:0 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Retrô - PE |
- |
Sergipe - SE |
0:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Itabaiana - SE |
- |
Atlético de Alagoinhas - BA |
3:1 (2:0)
|
|
05.09.2021 |
21:00 |
Sergipe - SE |
- |
Bahia de Feira - BA |
4:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Juazeirense - BA |
- |
Itabaiana - SE |
1:1 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Murici - AL |
- |
Retrô - PE |
2:2 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Atlético de Alagoinhas - BA |
- |
ASA - AL |
1:0 (1:0)
|
|
Gruppe E |
05.06.2021 |
20:00 |
Brasiliense - DF |
- |
Goianésia - GO |
1:1 (1:0)
|
|
|
20:30 |
Jaraguá - GO |
- |
Gama - DF |
1:3 (1:2)
|
|
06.06.2021 |
21:00 |
União Rondonópolis - MT |
- |
Porto Velho EC - RO |
1:1 (0:1)
|
|
|
21:00 |
Aparecidense - GO |
- |
Nova Mutum - MT |
3:1 (1:0)
|
|
12.06.2021 |
20:30 |
Gama - DF |
- |
Aparecidense - GO |
0:0 (0:0)
|
|
13.06.2021 |
21:00 |
Porto Velho EC - RO |
- |
Brasiliense - DF |
1:3 (0:3)
|
|
|
21:00 |
Goianésia - GO |
- |
União Rondonópolis - MT |
3:3 (1:1)
|
|
|
21:00 |
Nova Mutum - MT |
- |
Jaraguá - GO |
2:0 (1:0)
|
|
19.06.2021 |
20:00 |
Brasiliense - DF |
- |
Nova Mutum - MT |
3:1 (1:1)
|
|
|
20:30 |
Jaraguá - GO |
- |
Porto Velho EC - RO |
0:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
União Rondonópolis - MT |
- |
Gama - DF |
2:1 (2:0)
|
|
|
21:00 |
Goianésia - GO |
- |
Aparecidense - GO |
0:0 (0:0)
|
|
26.06.2021 |
20:30 |
Gama - DF |
- |
Nova Mutum - MT |
0:3 (0:2)
|
|
|
21:00 |
União Rondonópolis - MT |
- |
Brasiliense - DF |
2:1 (2:1)
|
|
|
21:00 |
Porto Velho EC - RO |
- |
Goianésia - GO |
0:1 (0:1)
|
|
|
21:00 |
Aparecidense - GO |
- |
Jaraguá - GO |
1:0 (1:0)
|
|
03.07.2021 |
20:00 |
Brasiliense - DF |
- |
Gama - DF |
0:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Aparecidense - GO |
- |
Porto Velho EC - RO |
0:1 (0:0)
|
|
04.07.2021 |
20:30 |
Jaraguá - GO |
- |
Goianésia - GO |
0:3 (0:2)
|
|
|
21:00 |
Nova Mutum - MT |
- |
União Rondonópolis - MT |
1:0 (0:0)
|
|
10.07.2021 |
20:00 |
Brasiliense - DF |
- |
Aparecidense - GO |
1:2 (0:0)
|
|
|
21:00 |
União Rondonópolis - MT |
- |
Jaraguá - GO |
2:1 (2:1)
|
|
|
21:00 |
Goianésia - GO |
- |
Nova Mutum - MT |
1:0 (0:0)
|
|
|
21:30 |
Porto Velho EC - RO |
- |
Gama - DF |
1:1 (0:1)
|
|
17.07.2021 |
20:30 |
Gama - DF |
- |
Goianésia - GO |
0:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Aparecidense - GO |
- |
União Rondonópolis - MT |
1:1 (0:0)
|
|
18.07.2021 |
20:00 |
Jaraguá - GO |
- |
Brasiliense - DF |
0:4 (0:2)
|
|
|
21:00 |
Nova Mutum - MT |
- |
Porto Velho EC - RO |
1:1 (0:1)
|
|
24.07.2021 |
20:00 |
Brasiliense - DF |
- |
Jaraguá - GO |
3:0 (0:0)
|
|
|
20:00 |
Goianésia - GO |
- |
Gama - DF |
2:1 (0:1)
|
|
|
21:30 |
Porto Velho EC - RO |
- |
Nova Mutum - MT |
1:1 (0:1)
|
|
25.07.2021 |
21:00 |
União Rondonópolis - MT |
- |
Aparecidense - GO |
0:2 (0:0)
|
|
31.07.2021 |
20:00 |
Gama - DF |
- |
Porto Velho EC - RO |
1:1 (0:0)
|
|
|
20:30 |
Jaraguá - GO |
- |
União Rondonópolis - MT |
0:2 (0:1)
|
|
|
21:00 |
Aparecidense - GO |
- |
Brasiliense - DF |
1:0 (1:0)
|
|
01.08.2021 |
21:00 |
Nova Mutum - MT |
- |
Goianésia - GO |
2:0 (1:0)
|
|
07.08.2021 |
20:00 |
Gama - DF |
- |
Brasiliense - DF |
0:1 (0:0)
|
|
|
21:00 |
União Rondonópolis - MT |
- |
Nova Mutum - MT |
0:1 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Goianésia - GO |
- |
Jaraguá - GO |
0:1 (0:0)
|
|
|
21:30 |
Porto Velho EC - RO |
- |
Aparecidense - GO |
0:2 (0:1)
|
|
14.08.2021 |
20:30 |
Jaraguá - GO |
- |
Aparecidense - GO |
1:1 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Brasiliense - DF |
- |
União Rondonópolis - MT |
2:3 (0:1)
|
|
|
21:00 |
Goianésia - GO |
- |
Porto Velho EC - RO |
1:1 (0:0)
|
|
15.08.2021 |
21:00 |
Nova Mutum - MT |
- |
Gama - DF |
1:1 (1:1)
|
|
21.08.2021 |
20:00 |
Gama - DF |
- |
União Rondonópolis - MT |
0:3 (0:2)
|
|
|
21:00 |
Aparecidense - GO |
- |
Goianésia - GO |
4:1 (0:1)
|
|
|
21:30 |
Porto Velho EC - RO |
- |
Jaraguá - GO |
1:0 (1:0)
|
|
22.08.2021 |
21:00 |
Nova Mutum - MT |
- |
Brasiliense - DF |
1:0 (1:0)
|
|
28.08.2021 |
20:30 |
Jaraguá - GO |
- |
Nova Mutum - MT |
1:2 (0:2)
|
|
|
21:00 |
Brasiliense - DF |
- |
Porto Velho EC - RO |
2:1 (0:1)
|
|
|
21:00 |
União Rondonópolis - MT |
- |
Goianésia - GO |
0:1 (0:1)
|
|
|
21:00 |
Aparecidense - GO |
- |
Gama - DF |
2:1 (1:1)
|
|
04.09.2021 |
21:00 |
Goianésia - GO |
- |
Brasiliense - DF |
1:1 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Porto Velho EC - RO |
- |
União Rondonópolis - MT |
0:2 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Gama - DF |
- |
Jaraguá - GO |
4:1 (2:1)
|
|
|
21:00 |
Nova Mutum - MT |
- |
Aparecidense - GO |
1:0 (0:0)
|
|
Gruppe F |
05.06.2021 |
22:00 |
Boa Esporte - MG |
- |
Águia Negra - MS |
4:0 (2:0)
|
|
|
22:00 |
Ferroviária - SP |
- |
Uberlândia - MG |
0:3 (0:2)
|
|
06.06.2021 |
20:00 |
Rio Branco - ES |
- |
Caldense - MG |
1:2 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Atlético Patrocinense - MG |
- |
Rio Branco VN - ES |
1:1 (1:0)
|
|
12.06.2021 |
21:00 |
Uberlândia - MG |
- |
Rio Branco - ES |
3:2 (1:0)
|
|
13.06.2021 |
20:00 |
Rio Branco VN - ES |
- |
Boa Esporte - MG |
2:1 (1:1)
|
|
|
21:00 |
Caldense - MG |
- |
Ferroviária - SP |
0:1 (0:0)
|
|
19.06.2021 |
21:00 |
Uberlândia - MG |
- |
Atlético Patrocinense - MG |
1:1 (1:0)
|
|
|
22:00 |
Ferroviária - SP |
- |
Rio Branco VN - ES |
1:0 (1:0)
|
|
20.06.2021 |
20:00 |
Rio Branco - ES |
- |
Águia Negra - MS |
2:0 (1:0)
|
|
|
22:00 |
Boa Esporte - MG |
- |
Caldense - MG |
1:1 (0:0)
|
|
26.06.2021 |
21:00 |
Caldense - MG |
- |
Uberlândia - MG |
3:1 (2:0)
|
|
|
21:00 |
Atlético Patrocinense - MG |
- |
Boa Esporte - MG |
1:3 (1:0)
|
|
27.06.2021 |
20:00 |
Rio Branco - ES |
- |
Ferroviária - SP |
0:3 (0:1)
|
|
|
21:00 |
Águia Negra - MS |
- |
Rio Branco VN - ES |
2:2 (0:2)
|
|
30.06.2021 |
22:00 |
Águia Negra - MS |
- |
Atlético Patrocinense - MG |
4:1 (1:0)
|
|
03.07.2021 |
22:00 |
Ferroviária - SP |
- |
Águia Negra - MS |
7:0 (2:0)
|
|
|
22:00 |
Boa Esporte - MG |
- |
Uberlândia - MG |
2:2 (2:0)
|
|
04.07.2021 |
20:00 |
Rio Branco VN - ES |
- |
Rio Branco - ES |
0:0 (0:0)
|
|
05.07.2021 |
21:00 |
Atlético Patrocinense - MG |
- |
Caldense - MG |
2:3 (0:0)
|
|
10.07.2021 |
21:00 |
Caldense - MG |
- |
Águia Negra - MS |
6:2 (1:2)
|
|
|
22:00 |
Ferroviária - SP |
- |
Atlético Patrocinense - MG |
1:0 (1:0)
|
|
11.07.2021 |
20:00 |
Rio Branco - ES |
- |
Boa Esporte - MG |
1:2 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Uberlândia - MG |
- |
Rio Branco VN - ES |
2:1 (0:0)
|
|
17.07.2021 |
22:00 |
Boa Esporte - MG |
- |
Ferroviária - SP |
0:0 (0:0)
|
|
18.07.2021 |
20:00 |
Rio Branco VN - ES |
- |
Caldense - MG |
3:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Atlético Patrocinense - MG |
- |
Rio Branco - ES |
0:0 (0:0)
|
|
19.07.2021 |
22:00 |
Águia Negra - MS |
- |
Uberlândia - MG |
1:1 (1:0)
|
|
24.07.2021 |
21:00 |
Uberlândia - MG |
- |
Águia Negra - MS |
2:0 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Caldense - MG |
- |
Rio Branco VN - ES |
0:0 (0:0)
|
|
25.07.2021 |
20:00 |
Rio Branco - ES |
- |
Atlético Patrocinense - MG |
2:1 (2:0)
|
|
|
20:00 |
Ferroviária - SP |
- |
Boa Esporte - MG |
2:0 (1:0)
|
|
31.07.2021 |
22:00 |
Boa Esporte - MG |
- |
Rio Branco - ES |
1:1 (0:0)
|
|
01.08.2021 |
20:00 |
Rio Branco VN - ES |
- |
Uberlândia - MG |
1:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Águia Negra - MS |
- |
Caldense - MG |
0:6 (0:3)
|
|
|
21:00 |
Atlético Patrocinense - MG |
- |
Ferroviária - SP |
0:2 (0:0)
|
|
06.08.2021 |
22:00 |
Águia Negra - MS |
- |
Ferroviária - SP |
0:1 (0:1)
|
|
07.08.2021 |
21:00 |
Caldense - MG |
- |
Atlético Patrocinense - MG |
0:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Uberlândia - MG |
- |
Boa Esporte - MG |
0:0 (0:0)
|
|
08.08.2021 |
20:00 |
Rio Branco - ES |
- |
Rio Branco VN - ES |
0:3 (0:1)
|
|
14.08.2021 |
21:00 |
Uberlândia - MG |
- |
Caldense - MG |
2:3 (0:0)
|
|
|
22:00 |
Ferroviária - SP |
- |
Rio Branco - ES |
2:0 (1:0)
|
|
15.08.2021 |
20:00 |
Rio Branco VN - ES |
- |
Águia Negra - MS |
2:2 (2:2)
|
|
|
22:00 |
Boa Esporte - MG |
- |
Atlético Patrocinense - MG |
2:0 (1:0)
|
|
21.08.2021 |
21:00 |
Caldense - MG |
- |
Boa Esporte - MG |
0:1 (0:1)
|
|
22.08.2021 |
20:00 |
Rio Branco VN - ES |
- |
Ferroviária - SP |
0:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Atlético Patrocinense - MG |
- |
Uberlândia - MG |
0:1 (0:1)
|
|
23.08.2021 |
22:00 |
Águia Negra - MS |
- |
Rio Branco - ES |
2:6 (1:3)
|
|
28.08.2021 |
20:00 |
Rio Branco - ES |
- |
Uberlândia - MG |
0:2 (0:2)
|
|
|
22:00 |
Ferroviária - SP |
- |
Caldense - MG |
3:1 (1:0)
|
|
|
22:00 |
Boa Esporte - MG |
- |
Rio Branco VN - ES |
3:1 (1:0)
|
|
29.08.2021 |
21:00 |
Atlético Patrocinense - MG |
- |
Águia Negra - MS |
1:0 (0:0)
|
|
05.09.2021 |
21:00 |
Caldense - MG |
- |
Rio Branco - ES |
1:2 (1:1)
|
|
|
21:00 |
Águia Negra - MS |
- |
Boa Esporte - MG |
0:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Uberlândia - MG |
- |
Ferroviária - SP |
1:1 (1:1)
|
|
|
21:00 |
Rio Branco VN - ES |
- |
Atlético Patrocinense - MG |
2:1 (0:1)
|
|
Gruppe G |
05.06.2021 |
20:00 |
Bangu - RJ |
- |
Santo André - SP |
1:2 (1:1)
|
|
06.06.2021 |
00:00 |
Portuguesa - SP |
- |
Cianorte - PR |
2:2 (2:1)
|
|
|
22:00 |
Inter de Limeira - SP |
- |
Madureira - RJ |
0:3 (0:2)
|
|
|
23:00 |
Boavista - RJ |
- |
São Bento - SP |
0:0 (0:0)
|
|
12.06.2021 |
22:00 |
São Bento - SP |
- |
Bangu - RJ |
1:1 (0:0)
|
|
13.06.2021 |
20:00 |
Santo André - SP |
- |
Boavista - RJ |
0:1 (0:0)
|
|
|
20:00 |
Madureira - RJ |
- |
Portuguesa - SP |
1:1 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Cianorte - PR |
- |
Inter de Limeira - SP |
0:0 (0:0)
|
|
19.06.2021 |
20:00 |
Portuguesa - SP |
- |
Santo André - SP |
1:0 (0:0)
|
|
|
23:00 |
Boavista - RJ |
- |
Madureira - RJ |
1:1 (0:0)
|
|
20.06.2021 |
20:00 |
Bangu - RJ |
- |
Cianorte - PR |
1:1 (0:1)
|
|
|
21:00 |
São Bento - SP |
- |
Inter de Limeira - SP |
0:0 (0:0)
|
|
26.06.2021 |
20:00 |
Santo André - SP |
- |
São Bento - SP |
1:1 (0:1)
|
|
|
22:00 |
Inter de Limeira - SP |
- |
Portuguesa - SP |
1:1 (1:0)
|
|
27.06.2021 |
21:00 |
Bangu - RJ |
- |
Boavista - RJ |
0:2 (0:2)
|
|
|
21:00 |
Cianorte - PR |
- |
Madureira - RJ |
0:0 (0:0)
|
|
03.07.2021 |
20:00 |
Boavista - RJ |
- |
Cianorte - PR |
1:1 (0:0)
|
|
|
22:00 |
Inter de Limeira - SP |
- |
Santo André - SP |
1:2 (0:0)
|
|
04.07.2021 |
20:00 |
Madureira - RJ |
- |
Bangu - RJ |
1:0 (1:0)
|
|
05.07.2021 |
00:00 |
Portuguesa - SP |
- |
São Bento - SP |
2:0 (1:0)
|
|
10.07.2021 |
20:00 |
Bangu - RJ |
- |
Portuguesa - SP |
2:1 (0:1)
|
|
|
20:00 |
Santo André - SP |
- |
Cianorte - PR |
1:0 (1:0)
|
|
|
21:00 |
São Bento - SP |
- |
Madureira - RJ |
1:1 (1:0)
|
|
11.07.2021 |
21:00 |
Boavista - RJ |
- |
Inter de Limeira - SP |
0:1 (0:1)
|
|
17.07.2021 |
20:00 |
Madureira - RJ |
- |
Santo André - SP |
1:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Cianorte - PR |
- |
São Bento - SP |
1:0 (1:0)
|
|
|
22:00 |
Inter de Limeira - SP |
- |
Bangu - RJ |
0:1 (0:1)
|
|
18.07.2021 |
00:00 |
Portuguesa - SP |
- |
Boavista - RJ |
3:0 (1:0)
|
|
24.07.2021 |
20:00 |
Bangu - RJ |
- |
Inter de Limeira - SP |
1:1 (1:0)
|
|
|
20:00 |
São Bento - SP |
- |
Cianorte - PR |
0:1 (0:0)
|
|
|
20:00 |
Boavista - RJ |
- |
Portuguesa - SP |
0:1 (0:0)
|
|
|
20:00 |
Santo André - SP |
- |
Madureira - RJ |
2:0 (1:0)
|
|
31.07.2021 |
20:00 |
Madureira - RJ |
- |
São Bento - SP |
1:2 (0:0)
|
|
|
22:00 |
Inter de Limeira - SP |
- |
Boavista - RJ |
1:0 (0:0)
|
|
01.08.2021 |
00:00 |
Portuguesa - SP |
- |
Bangu - RJ |
1:1 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Cianorte - PR |
- |
Santo André - SP |
1:1 (1:1)
|
|
07.08.2021 |
20:00 |
Santo André - SP |
- |
Inter de Limeira - SP |
2:1 (1:0)
|
|
|
21:00 |
São Bento - SP |
- |
Portuguesa - SP |
2:3 (1:0)
|
|
08.08.2021 |
20:00 |
Bangu - RJ |
- |
Madureira - RJ |
3:1 (2:1)
|
|
|
21:00 |
Cianorte - PR |
- |
Boavista - RJ |
2:1 (1:1)
|
|
14.08.2021 |
20:00 |
Boavista - RJ |
- |
Bangu - RJ |
2:0 (2:0)
|
|
|
20:00 |
São Bento - SP |
- |
Santo André - SP |
1:0 (1:0)
|
|
|
20:00 |
Portuguesa - SP |
- |
Inter de Limeira - SP |
0:1 (0:1)
|
|
15.08.2021 |
20:00 |
Madureira - RJ |
- |
Cianorte - PR |
0:0 (0:0)
|
|
21.08.2021 |
20:00 |
Santo André - SP |
- |
Portuguesa - SP |
2:2 (1:1)
|
|
|
22:00 |
Inter de Limeira - SP |
- |
São Bento - SP |
0:2 (0:1)
|
|
22.08.2021 |
20:00 |
Madureira - RJ |
- |
Boavista - RJ |
1:2 (1:1)
|
|
|
21:00 |
Cianorte - PR |
- |
Bangu - RJ |
2:0 (0:0)
|
|
28.08.2021 |
20:00 |
Bangu - RJ |
- |
São Bento - SP |
1:0 (0:0)
|
|
|
20:00 |
Boavista - RJ |
- |
Santo André - SP |
0:2 (0:1)
|
|
|
22:00 |
Inter de Limeira - SP |
- |
Cianorte - PR |
2:1 (1:0)
|
|
29.08.2021 |
00:00 |
Portuguesa - SP |
- |
Madureira - RJ |
2:0 (1:0)
|
|
04.09.2021 |
20:00 |
Santo André - SP |
- |
Bangu - RJ |
1:2 (0:2)
|
|
|
20:00 |
Cianorte - PR |
- |
Portuguesa - SP |
0:0 (0:0)
|
|
|
20:00 |
São Bento - SP |
- |
Boavista - RJ |
0:1 (0:0)
|
|
|
20:00 |
Madureira - RJ |
- |
Inter de Limeira - SP |
1:2 (0:1)
|
|
Gruppe H |
05.06.2021 |
21:00 |
Cascavel FC - PR |
- |
Joinville - SC |
3:3 (2:0)
|
|
06.06.2021 |
20:00 |
Rio Branco - PR |
- |
Esportivo - RS |
0:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Aimoré - RS |
- |
Marcílio Dias - SC |
4:1 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Juventus - SC |
- |
S.E.R. Caxias - RS |
1:1 (1:1)
|
|
12.06.2021 |
20:00 |
Joinville - SC |
- |
Aimoré - RS |
1:0 (0:0)
|
|
13.06.2021 |
00:00 |
Esportivo - RS |
- |
Juventus - SC |
2:1 (0:1)
|
|
|
20:00 |
Marcílio Dias - SC |
- |
Cascavel FC - PR |
1:1 (0:1)
|
|
|
21:00 |
S.E.R. Caxias - RS |
- |
Rio Branco - PR |
5:1 (1:0)
|
|
19.06.2021 |
20:00 |
Joinville - SC |
- |
Juventus - SC |
1:0 (1:0)
|
|
20.06.2021 |
00:00 |
Cascavel FC - PR |
- |
S.E.R. Caxias - RS |
1:0 (1:0)
|
|
|
20:00 |
Rio Branco - PR |
- |
Marcílio Dias - SC |
0:1 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Aimoré - RS |
- |
Esportivo - RS |
1:1 (0:0)
|
|
26.06.2021 |
20:00 |
Marcílio Dias - SC |
- |
Joinville - SC |
1:1 (0:0)
|
|
27.06.2021 |
00:00 |
Esportivo - RS |
- |
S.E.R. Caxias - RS |
1:1 (0:0)
|
|
|
20:00 |
Juventus - SC |
- |
Rio Branco - PR |
0:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Aimoré - RS |
- |
Cascavel FC - PR |
1:3 (1:0)
|
|
03.07.2021 |
21:00 |
Cascavel FC - PR |
- |
Esportivo - RS |
2:1 (1:0)
|
|
04.07.2021 |
20:00 |
S.E.R. Caxias - RS |
- |
Aimoré - RS |
2:1 (1:0)
|
|
|
20:00 |
Juventus - SC |
- |
Marcílio Dias - SC |
2:0 (1:0)
|
|
|
20:00 |
Rio Branco - PR |
- |
Joinville - SC |
0:0 (0:0)
|
|
10.07.2021 |
20:00 |
Marcílio Dias - SC |
- |
Esportivo - RS |
2:1 (1:0)
|
|
|
20:00 |
Joinville - SC |
- |
S.E.R. Caxias - RS |
2:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Cascavel FC - PR |
- |
Juventus - SC |
1:0 (0:0)
|
|
11.07.2021 |
20:00 |
Aimoré - RS |
- |
Rio Branco - PR |
1:0 (1:0)
|
|
18.07.2021 |
00:00 |
Esportivo - RS |
- |
Joinville - SC |
0:1 (0:1)
|
|
|
20:00 |
Juventus - SC |
- |
Aimoré - RS |
1:0 (0:0)
|
|
|
20:00 |
Rio Branco - PR |
- |
Cascavel FC - PR |
1:4 (0:2)
|
|
|
20:00 |
S.E.R. Caxias - RS |
- |
Marcílio Dias - SC |
2:0 (1:0)
|
|
24.07.2021 |
20:00 |
Joinville - SC |
- |
Esportivo - RS |
0:0 (0:0)
|
|
|
20:00 |
Marcílio Dias - SC |
- |
S.E.R. Caxias - RS |
0:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Cascavel FC - PR |
- |
Rio Branco - PR |
3:1 (2:1)
|
|
25.07.2021 |
20:00 |
Aimoré - RS |
- |
Juventus - SC |
0:1 (0:0)
|
|
31.07.2021 |
20:00 |
Juventus - SC |
- |
Cascavel FC - PR |
1:1 (1:1)
|
|
|
21:00 |
Esportivo - RS |
- |
Marcílio Dias - SC |
0:0 (0:0)
|
|
01.08.2021 |
20:00 |
Rio Branco - PR |
- |
Aimoré - RS |
1:0 (0:0)
|
|
|
20:00 |
S.E.R. Caxias - RS |
- |
Joinville - SC |
0:0 (0:0)
|
|
07.08.2021 |
20:00 |
Marcílio Dias - SC |
- |
Juventus - SC |
1:1 (1:1)
|
|
|
20:00 |
Joinville - SC |
- |
Rio Branco - PR |
3:0 (2:0)
|
|
|
21:00 |
Esportivo - RS |
- |
Cascavel FC - PR |
2:2 (2:1)
|
|
08.08.2021 |
20:00 |
Aimoré - RS |
- |
S.E.R. Caxias - RS |
2:0 (1:0)
|
|
14.08.2021 |
20:00 |
Cascavel FC - PR |
- |
Aimoré - RS |
2:2 (0:1)
|
|
|
20:00 |
S.E.R. Caxias - RS |
- |
Esportivo - RS |
0:1 (0:0)
|
|
|
20:00 |
Joinville - SC |
- |
Marcílio Dias - SC |
1:1 (0:1)
|
|
15.08.2021 |
20:00 |
Rio Branco - PR |
- |
Juventus - SC |
2:2 (1:2)
|
|
21.08.2021 |
20:00 |
S.E.R. Caxias - RS |
- |
Cascavel FC - PR |
1:1 (1:1)
|
|
|
20:00 |
Marcílio Dias - SC |
- |
Rio Branco - PR |
2:0 (2:0)
|
|
|
20:00 |
Juventus - SC |
- |
Joinville - SC |
0:1 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Esportivo - RS |
- |
Aimoré - RS |
2:1 (1:1)
|
|
28.08.2021 |
20:00 |
Aimoré - RS |
- |
Joinville - SC |
0:0 (0:0)
|
|
|
20:00 |
Juventus - SC |
- |
Esportivo - RS |
1:0 (1:0)
|
|
|
20:00 |
Cascavel FC - PR |
- |
Marcílio Dias - SC |
2:0 (1:0)
|
|
29.08.2021 |
20:00 |
Rio Branco - PR |
- |
S.E.R. Caxias - RS |
1:2 (0:1)
|
|
04.09.2021 |
20:00 |
Marcílio Dias - SC |
- |
Aimoré - RS |
3:2 (0:2)
|
|
|
20:00 |
Esportivo - RS |
- |
Rio Branco - PR |
4:1 (1:0)
|
|
|
20:00 |
Joinville - SC |
- |
Cascavel FC - PR |
3:1 (1:0)
|
|
|
20:00 |
S.E.R. Caxias - RS |
- |
Juventus - SC |
1:1 (0:0)
|
|
Sechzehntelfinale |
11.09.2021 |
20:00 |
América - RN |
- |
Itabaiana - SE |
1:1 (1:1)
|
|
|
20:00 |
Atlético Cearense - CE |
- |
Juazeirense - BA |
1:1 (1:0)
|
|
|
20:00 |
Bangu - RJ |
- |
Joinville - SC |
1:1 (0:1)
|
|
|
21:00 |
Caldense - MG |
- |
Aparecidense - GO |
1:0 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Esportivo - RS |
- |
Santo André - SP |
0:1 (0:1)
|
|
|
21:00 |
União Rondonópolis - MT |
- |
Boa Esporte - MG |
2:0 (1:0)
|
|
12.09.2021 |
20:00 |
Brasiliense - DF |
- |
Ferroviária - SP |
0:0 (0:0)
|
|
|
20:00 |
S.E.R. Caxias - RS |
- |
Portuguesa - SP |
1:0 (0:0)
|
|
|
20:30 |
Moto Club - MA |
- |
Castanhal - PA |
2:0 (2:0)
|
|
|
21:00 |
Cianorte - PR |
- |
Cascavel FC - PR |
0:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Retrô - PE |
- |
ABC - RN |
1:1 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Paragominas - PA |
- |
São Raimundo - RR |
1:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Penarol - AM |
- |
4 de Julho - PI |
1:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Sergipe - SE |
- |
Campinense - PB |
2:2 (0:2)
|
|
|
21:00 |
Uberlândia - MG |
- |
Nova Mutum - MT |
1:1 (0:0)
|
|
13.09.2021 |
22:00 |
Galvez - AC |
- |
Guarany de Sobral - CE |
0:0 (0:0)
|
|
17.09.2021 |
21:00 |
Aparecidense - GO |
- |
Caldense - MG |
3:1 (2:1)
|
|
18.09.2021 |
20:00 |
Joinville - SC |
- |
Bangu - RJ |
4:3 (0:0, 0:0, 0:0) i.E.
|
|
|
20:00 |
Santo André - SP |
- |
Esportivo - RS |
4:5 (0:0, 0:0, 0:0) i.E.
|
|
|
20:00 |
Campinense - PB |
- |
Sergipe - SE |
4:2 (0:0, 0:0, 0:0) i.E.
|
|
|
21:00 |
Juazeirense - BA |
- |
Atlético Cearense - CE |
3:5 (0:0, 0:0, 0:0) i.E.
|
|
|
21:00 |
Cascavel FC - PR |
- |
Cianorte - PR |
0:3 (0:2)
|
|
|
21:00 |
4 de Julho - PI |
- |
Penarol - AM |
3:0 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Portuguesa - SP |
- |
S.E.R. Caxias - RS |
1:4 (0:0, 1:0, 1:0) i.E.
|
|
|
22:00 |
Ferroviária - SP |
- |
Brasiliense - DF |
1:0 (0:0)
|
|
|
22:00 |
Boa Esporte - MG |
- |
União Rondonópolis - MT |
1:1 (1:1)
|
|
19.09.2021 |
20:00 |
Castanhal - PA |
- |
Moto Club - MA |
1:2 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Itabaiana - SE |
- |
América - RN |
0:2 (0:1)
|
|
|
21:00 |
ABC - RN |
- |
Retrô - PE |
3:2 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Nova Mutum - MT |
- |
Uberlândia - MG |
0:2 (0:0)
|
|
|
22:00 |
São Raimundo - RR |
- |
Paragominas - PA |
1:2 (0:0)
|
|
20.09.2021 |
20:00 |
Guarany de Sobral - CE |
- |
Galvez - AC |
2:0 (0:0)
|
|
Achtelfinale |
25.09.2021 |
20:00 |
Atlético Cearense - CE |
- |
Paragominas - PA |
2:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
S.E.R. Caxias - RS |
- |
União Rondonópolis - MT |
2:0 (1:0)
|
|
|
21:00 |
Campinense - PB |
- |
Guarany de Sobral - CE |
2:1 (1:1)
|
|
|
21:00 |
Esportivo - RS |
- |
Ferroviária - SP |
1:2 (0:0)
|
|
26.09.2021 |
20:00 |
4 de Julho - PI |
- |
ABC - RN |
1:1 (1:1)
|
|
|
21:00 |
Uberlândia - MG |
- |
Joinville - SC |
1:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Cianorte - PR |
- |
Aparecidense - GO |
0:0 (0:0)
|
|
|
21:00 |
América - RN |
- |
Moto Club - MA |
1:0 (1:0)
|
|
02.10.2021 |
20:00 |
Joinville - SC |
- |
Uberlândia - MG |
1:3 (0:0, 0:0, 0:0) i.E.
|
|
|
21:00 |
União Rondonópolis - MT |
- |
S.E.R. Caxias - RS |
0:2 (0:0)
|
|
|
21:00 |
Aparecidense - GO |
- |
Cianorte - PR |
1:0 (0:0)
|
|
03.10.2021 |
20:00 |
Guarany de Sobral - CE |
- |
Campinense - PB |
0:2 (0:0)
|
|
|
20:00 |
Moto Club - MA |
- |
América - RN |
2:4 (0:2)
|
|
|
21:00 |
Paragominas - PA |
- |
Atlético Cearense - CE |
2:1 (2:0)
|
|
|
21:00 |
Ferroviária - SP |
- |
Esportivo - RS |
1:1 (1:0)
|
|
|
21:00 |
ABC - RN |
- |
4 de Julho - PI |
2:0 (1:0)
|
|
Viertelfinale |
09.10.2021 |
20:00 |
Uberlândia - MG |
- |
Aparecidense - GO |
0:1 (0:0)
|
|
|
22:30 |
América - RN |
- |
Campinense - PB |
0:0 (0:0)
|
|
10.10.2021 |
20:00 |
Atlético Cearense - CE |
- |
Ferroviária - SP |
1:1 (1:1)
|
|
|
22:30 |
S.E.R. Caxias - RS |
- |
ABC - RN |
0:0 (0:0)
|
|
16.10.2021 |
20:00 |
Aparecidense - GO |
- |
Uberlândia - MG |
1:1 (0:0)
|
|
|
22:30 |
Campinense - PB |
- |
América - RN |
4:2 (0:0, 0:0) i.E.
|
|
17.10.2021 |
20:00 |
Ferroviária - SP |
- |
Atlético Cearense - CE |
3:4 (0:0, 0:0, 0:0) i.E.
|
|
|
22:30 |
ABC - RN |
- |
S.E.R. Caxias - RS |
3:0 (0:0)
|
|
Halbfinale |
23.10.2021 |
20:00 |
Atlético Cearense - CE |
- |
Campinense - PB |
1:1 (0:0)
|
|
24.10.2021 |
21:00 |
Aparecidense - GO |
- |
ABC - RN |
4:2 (1:1)
|
|
30.10.2021 |
21:00 |
Campinense - PB |
- |
Atlético Cearense - CE |
3:1 (1:1)
|
|
31.10.2021 |
20:00 |
ABC - RN |
- |
Aparecidense - GO |
1:0 (1:0)
|
|
Finale |
06.11.2021 |
20:00 |
Campinense - PB |
- |
Aparecidense - GO |
0:1 (0:1)
|
|
13.11.2021 |
20:00 |
Aparecidense - GO |
- |
Campinense - PB |
1:1 (0:0)
|
|