H | Tobyl Kostanay | - | Zrinjski Mostar | 1:2 (1:0) | ||
R | Zrinjski Mostar | - | Tobyl Kostanay | 2:1 (1:0) | ||
H: 01.07.2010 16:00 | R: 08.07.2010 19:30 | Sieger: Zrinjski Mostar | ||||
H | Ulisses FC | - | Bnei Yehuda Tel Aviv | 0:0 (0:0) | ||
R | Bnei Yehuda Tel Aviv | - | Ulisses FC | 1:0 (1:0) | ||
H: 01.07.2010 16:00 | R: 08.07.2010 18:00 | Sieger: Bnei Yehuda Tel Aviv | ||||
H | Dinamo Tbilisi | - | FC Flora | 2:1 (1:1) | ||
R | FC Flora | - | Dinamo Tbilisi | 0:0 (0:0) | ||
H: 01.07.2010 16:00 | R: 08.07.2010 17:45 | Sieger: Dinamo Tbilisi | ||||
H | KF Laçi | - | Dnepr Mogilev | 1:1 (1:0) | ||
R | Dnepr Mogilev | - | KF Laçi | 7:1 (3:0) | ||
H: 01.07.2010 16:30 | R: 08.07.2010 18:00 | Sieger: Dnepr Mogilev | ||||
H | FK Rabotnički | - | FC Lusitanos | 5:0 (2:0) | ||
R | FC Lusitanos | - | FK Rabotnički | 0:6 (0:3) | ||
H: 01.07.2010 17:00 | R: 08.07.2010 19:15 | Sieger: FK Rabotnički | ||||
H | JK Narva Trans | - | MyPa-47 | 0:2 (0:0) | ||
R | MyPa-47 | - | JK Narva Trans | 5:0 (0:0) | ||
H: 01.07.2010 17:00 | R: 08.07.2010 18:00 | Sieger: MyPa-47 | ||||
H | Shakter Karaganda | - | Ruch Chorzów | 1:2 (1:1) | ||
R | Ruch Chorzów | - | Shakter Karaganda | 1:0 (0:0) | ||
H: 01.07.2010 17:00 | R: 08.07.2010 20:30 | Sieger: Ruch Chorzów | ||||
H | KF Tiranë | - | Zalaegerszegi TE | 0:0 (0:0) | ||
R | Zalaegerszegi TE | - | KF Tiranë | 0:1 (0:0, 0:0) n.V. | ||
H: 01.07.2010 17:30 | R: 08.07.2010 19:00 | Sieger: KF Tiranë | ||||
H | Torpedo Zhodino | - | Fylkir Reykjavík | 3:0 (0:0) | ||
R | Fylkir Reykjavík | - | Torpedo Zhodino | 1:3 (1:1) | ||
H: 01.07.2010 17:30 | R: 08.07.2010 21:00 | Sieger: Torpedo Zhodino | ||||
H | FK Zeta | - | Dacia Chişinău | 1:1 (0:1) | ||
R | Dacia Chişinău | - | FK Zeta | 0:0 (0:0) | ||
H: 01.07.2010 17:30 | R: 08.07.2010 18:30 | Sieger: Dacia Chişinău | ||||
H | FC Olimpia Bălți | - | Khazar Lankaran | 0:0 (0:0) | ||
R | Khazar Lankaran | - | FC Olimpia Bălți | 1:1 (0:1) | ||
H: 01.07.2010 18:00 | R: 08.07.2010 18:00 | Sieger: FC Olimpia Bălți | ||||
H | FC Zestafoni | - | SC Faetano | 5:0 (3:0) | ||
R | SC Faetano | - | FC Zestafoni | 0:0 (0:0) | ||
H: 01.07.2010 18:00 | R: 08.07.2010 20:30 | Sieger: FC Zestafoni | ||||
H | TPS Turku | - | Port Talbot Town | 3:1 (3:0) | ||
R | Port Talbot Town | - | TPS Turku | 0:4 (0:2) | ||
H: 01.07.2010 18:00 | R: 08.07.2010 19:15 | Sieger: TPS Turku | ||||
H | FC Nitra | - | Győri ETO FC | 2:2 (1:1) | ||
R | Győri ETO FC | - | FC Nitra | 3:1 (1:1) | ||
H: 01.07.2010 18:00 | R: 08.07.2010 18:30 | Sieger: Győri ETO FC | ||||
H | Qarabağ FK | - | Metalurg Skopje | 4:1 (2:0) | ||
R | Metalurg Skopje | - | Qarabağ FK | 1:1 (0:0) | ||
H: 01.07.2010 18:00 | R: 08.07.2010 17:00 | Sieger: Qarabağ FK | ||||
H | HNK Šibenik | - | Sliema Wanderers | 0:0 (0:0) | ||
R | Sliema Wanderers | - | HNK Šibenik | 0:3 (0:0) | ||
H: 01.07.2010 18:30 | R: 08.07.2010 17:30 | Sieger: HNK Šibenik | ||||
H | UE Santa Coloma | - | FK Mogren Budva | 0:3 (0:1) | ||
R | FK Mogren Budva | - | UE Santa Coloma | 2:0 (2:0) | ||
H: 01.07.2010 19:00 | R: 08.07.2010 17:30 | Sieger: FK Mogren Budva | ||||
H | Anorthosis Famagusta | - | FC Banants | 3:0 (2:0) | ||
R | FC Banants | - | Anorthosis Famagusta | 0:1 (0:1) | ||
H: 01.07.2010 19:00 | R: 08.07.2010 17:00 | Sieger: Anorthosis Famagusta | ||||
H | Randers FC | - | F91 Dudelange | 6:1 (3:0) | ||
R | F91 Dudelange | - | Randers FC | 2:1 (1:1) | ||
H: 01.07.2010 19:00 | R: 08.07.2010 18:30 | Sieger: Randers FC | ||||
H | Portadown FC | - | Skonto FC | 1:1 (1:0) | ||
R | Skonto FC | - | Portadown FC | 0:1 (0:1) | ||
H: 01.07.2010 19:30 | R: 08.07.2010 18:00 | Sieger: Portadown FC | ||||
H | CS Grevenmacher | - | Dundalk FC | 3:3 (0:1) | ||
R | Dundalk FC | - | CS Grevenmacher | 2:1 (2:0) | ||
H: 01.07.2010 19:30 | R: 08.07.2010 20:00 | Sieger: Dundalk FC | ||||
H | NSÍ Runavík | - | Gefle IF | 0:2 (0:1) | ||
R | Gefle IF | - | NSÍ Runavík | 2:1 (1:0) | ||
H: 01.07.2010 20:00 | R: 08.07.2010 19:00 | Sieger: Gefle IF | ||||
H | Llanelli AFC | - | FK Tauras Tauragė | 2:2 (1:2) | ||
R | FK Tauras Tauragė | - | Llanelli AFC | 3:2 (2:2, 2:2) n.V. | ||
H: 01.07.2010 20:05 | R: 08.07.2010 17:00 | Sieger: FK Tauras Tauragė | ||||
H | Olimpija Ljubljana | - | Široki Brijeg | 0:2 (0:1) | ||
R | Široki Brijeg | - | Olimpija Ljubljana | 3:0 (0:0) | ||
H: 01.07.2010 20:45 | R: 08.07.2010 20:30 | Sieger: Široki Brijeg | ||||
H | Kalmar FF | - | EB/Streymur | 1:0 (0:0) | ||
R | EB/Streymur | - | Kalmar FF | 0:3 (0:1) | ||
H: 01.07.2010 21:00 | R: 08.07.2010 20:00 | Sieger: Kalmar FF | ||||
H | KR Reykjavík | - | Glentoran FC | 3:0 (2:0) | ||
R | Glentoran FC | - | KR Reykjavík | 2:2 (1:1) | ||
H: 01.07.2010 21:15 | R: 08.07.2010 20:30 | Sieger: KR Reykjavík | ||||