H | St. Joseph's FC | - | Rangers FC | 0:4 (0:0) | ||
R | Rangers FC | - | St. Joseph's FC | 6:0 (2:0) | ||
H: 09.07.2019 17:55 | R: 18.07.2019 20:45 | Sieger: Rangers FC | ||||
H | Gżira United | - | Hajduk Split | 0:2 (0:1) | ||
R | Hajduk Split | - | Gżira United | 1:3 (1:0) | ||
H: 09.07.2019 18:00 | R: 18.07.2019 20:00 | Sieger: Gżira United | ||||
H | CSKA Sofia | - | OFK Titograd | 4:0 (1:0) | ||
R | OFK Titograd | - | CSKA Sofia | 0:0 (0:0) | ||
H: 09.07.2019 19:30 | R: 16.07.2019 20:30 | Sieger: CSKA Sofia | ||||
H | Jeunesse Esch | - | Tobyl Kostanay | 0:0 (0:0) | ||
R | Tobyl Kostanay | - | Jeunesse Esch | 1:1 (1:0) | ||
H: 10.07.2019 17:55 | R: 18.07.2019 14:00 | Sieger: Jeunesse Esch | ||||
H | Pyunik FC | - | KF Shkupi | 3:3 (1:2) | ||
R | KF Shkupi | - | Pyunik FC | 1:2 (0:2) | ||
H: 11.07.2019 15:30 | R: 18.07.2019 20:30 | Sieger: Pyunik FC | ||||
H | FK Ordabasy | - | Torpedo Kutaisi | 1:0 (0:0) | ||
R | Torpedo Kutaisi | - | FK Ordabasy | 0:2 (0:0) | ||
H: 11.07.2019 16:00 | R: 18.07.2019 19:00 | Sieger: FK Ordabasy | ||||
H | FK Ventspils | - | KF Teuta Durrës | 3:0 (1:0) | ||
R | KF Teuta Durrës | - | FK Ventspils | 1:0 (0:0) | ||
H: 11.07.2019 16:45 | R: 18.07.2019 17:00 | Sieger: FK Ventspils | ||||
H | FC Alashkert | - | Makedonija GP | 3:1 (1:0) | ||
R | Makedonija GP | - | FC Alashkert | 0:3 (0:1) | ||
H: 11.07.2019 17:00 | R: 18.07.2019 16:30 | Sieger: FC Alashkert | ||||
H | KF Laçi | - | Hapoel Be'er Sheva | 1:1 (1:0) | ||
R | Hapoel Be'er Sheva | - | KF Laçi | 1:0 (0:0) | ||
H: 11.07.2019 17:30 | R: 18.07.2019 19:30 | Sieger: Hapoel Be'er Sheva | ||||
H | JK Narva Trans | - | FK Budućnost Podgorica | 0:2 (0:1) | ||
R | FK Budućnost Podgorica | - | JK Narva Trans | 4:1 (1:1) | ||
H: 11.07.2019 17:30 | R: 18.07.2019 20:45 | Sieger: FK Budućnost Podgorica | ||||
H | AEK Larnaca | - | CS Petrocub | 1:0 (1:0) | ||
R | CS Petrocub | - | AEK Larnaca | 0:1 (0:0) | ||
H: 11.07.2019 17:30 | R: 18.07.2019 19:00 | Sieger: AEK Larnaca | ||||
H | Kuopion PS | - | FK Vitebsk | 2:0 (0:0) | ||
R | FK Vitebsk | - | Kuopion PS | 1:1 (1:0) | ||
H: 11.07.2019 18:00 | R: 18.07.2019 20:30 | Sieger: Kuopion PS | ||||
H | FC Flora | - | Radnički Niš | 2:0 (0:0) | ||
R | Radnički Niš | - | FC Flora | 2:2 (0:0) | ||
H: 11.07.2019 18:00 | R: 18.07.2019 20:45 | Sieger: FC Flora | ||||
H | Səbail FK | - | CS Universitatea Craiova | 2:3 (1:1) | ||
R | CS Universitatea Craiova | - | Səbail FK | 3:2 (1:0) | ||
H: 11.07.2019 18:00 | R: 18.07.2019 18:00 | Sieger: CS Universitatea Craiova | ||||
H | FK Riteriai | - | KÍ Klaksvík | 1:1 (0:0) | ||
R | KÍ Klaksvík | - | FK Riteriai | 0:0 (0:0) | ||
H: 11.07.2019 18:30 | R: 16.07.2019 19:00 | Sieger: KÍ Klaksvík | ||||
H | Balzan FC | - | NK Domžale | 3:4 (2:1) | ||
R | NK Domžale | - | Balzan FC | 1:0 (1:0) | ||
H: 11.07.2019 18:30 | R: 18.07.2019 20:45 | Sieger: NK Domžale | ||||
H | MFK Ružomberok | - | Levski Sofia | 0:2 (0:1) | ||
R | Levski Sofia | - | MFK Ružomberok | 2:0 (1:0) | ||
H: 11.07.2019 18:30 | R: 18.07.2019 18:30 | Sieger: Levski Sofia | ||||
H | Malmö FF | - | Ballymena United | 7:0 (3:0) | ||
R | Ballymena United | - | Malmö FF | 0:4 (0:1) | ||
H: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 20:45 | Sieger: Malmö FF | ||||
H | Radnik Bijeljina | - | Spartak Trnava | 2:0 (1:0) | ||
R | Spartak Trnava | - | Radnik Bijeljina | 3:2 (1:0, 2:0, 2:0) i.E. | ||
H: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 20:45 | Sieger: Spartak Trnava | ||||
H | SK Brann | - | Shamrock Rovers | 2:2 (2:1) | ||
R | Shamrock Rovers | - | SK Brann | 2:1 (0:0) | ||
H: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 21:00 | Sieger: Shamrock Rovers | ||||
H | Dinamo Tbilisi | - | UE Engordany | 6:0 (2:0) | ||
R | UE Engordany | - | Dinamo Tbilisi | 0:1 (0:0) | ||
H: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 19:30 | Sieger: Dinamo Tbilisi | ||||
H | Kauno Žalgiris | - | Apollon Limassol | 0:2 (0:1) | ||
R | Apollon Limassol | - | Kauno Žalgiris | 4:0 (2:0) | ||
H: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 19:00 | Sieger: Apollon Limassol | ||||
H | Maccabi Haifa | - | NŠ Mura | 2:0 (0:0) | ||
R | NŠ Mura | - | Maccabi Haifa | 2:3 (1:2) | ||
H: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 20:00 | Sieger: Maccabi Haifa | ||||
H | Debreceni VSC | - | FK Kukësi | 3:0 (0:0) | ||
R | FK Kukësi | - | Debreceni VSC | 1:1 (1:0) | ||
H: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 20:00 | Sieger: Debreceni VSC | ||||
H | FK Liepāja | - | Dinamo Minsk | 1:1 (1:0) | ||
R | Dinamo Minsk | - | FK Liepāja | 1:2 (0:1) | ||
H: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 18:30 | Sieger: FK Liepāja | ||||
H | Crusaders FC | - | B36 Tórshavn | 2:0 (1:0) | ||
R | B36 Tórshavn | - | Crusaders FC | 2:3 (1:2) | ||
H: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 20:00 | Sieger: Crusaders FC | ||||
H | Brøndby IF | - | Inter Turku | 4:1 (1:1) | ||
R | Inter Turku | - | Brøndby IF | 2:0 (0:0) | ||
H: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 17:30 | Sieger: Brøndby IF | ||||
H | Molde FK | - | KR Reykjavík | 7:1 (4:0) | ||
R | KR Reykjavík | - | Molde FK | 0:0 (0:0) | ||
H: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 21:00 | Sieger: Molde FK | ||||
H | Akademija Pandev | - | Zrinjski Mostar | 0:3 (0:2) | ||
R | Zrinjski Mostar | - | Akademija Pandev | 3:0 (0:0) | ||
H: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 19:00 | Sieger: Zrinjski Mostar | ||||
H | Shakhter Soligorsk | - | Hibernians FC | 1:0 (0:0) | ||
R | Hibernians FC | - | Shakhter Soligorsk | 0:1 (0:0) | ||
H: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 20:00 | Sieger: Shakhter Soligorsk | ||||
H | Speranţa Nisporeni | - | Neftçi PFK | 0:3 (0:2) | ||
R | Neftçi PFK | - | Speranţa Nisporeni | 6:0 (4:0) | ||
H: 11.07.2019 19:00 | R: 18.07.2019 19:00 | Sieger: Neftçi PFK | ||||
H | CS FOLA Esch | - | Chikhura Sachkhere | 1:2 (1:0) | ||
R | Chikhura Sachkhere | - | CS FOLA Esch | 2:1 (1:0) | ||
H: 11.07.2019 19:30 | R: 17.07.2019 18:00 | Sieger: Chikhura Sachkhere | ||||
H | Olimpija Ljubljana | - | Rīgas Futbola skola | 2:3 (0:0) | ||
R | Rīgas Futbola skola | - | Olimpija Ljubljana | 0:2 (0:1) | ||
H: 11.07.2019 20:00 | R: 18.07.2019 18:00 | Sieger: Olimpija Ljubljana | ||||
H | Connah's Quay Nomads | - | Kilmarnock FC | 1:2 (0:0) | ||
R | Kilmarnock FC | - | Connah's Quay Nomads | 0:2 (0:0) | ||
H: 11.07.2019 20:00 | R: 18.07.2019 20:45 | Sieger: Connah's Quay Nomads | ||||
H | Europa FC | - | Legia Warszawa | 0:0 (0:0) | ||
R | Legia Warszawa | - | Europa FC | 3:0 (2:0) | ||
H: 11.07.2019 20:30 | R: 18.07.2019 21:00 | Sieger: Legia Warszawa | ||||
H | FC DAC 1904 | - | KS Cracovia | 1:1 (1:1) | ||
R | KS Cracovia | - | FC DAC 1904 | 2:2 (1:0, 1:1) n.V. | ||
H: 11.07.2019 20:30 | R: 18.07.2019 19:00 | Sieger: FC DAC 1904 | ||||
H | FCSB | - | FC Milsami | 2:0 (1:0) | ||
R | FC Milsami | - | FCSB | 1:2 (0:2) | ||
H: 11.07.2019 20:30 | R: 18.07.2019 19:00 | Sieger: FCSB | ||||
H | FK Čukarički | - | FC Banants | 3:0 (1:0) | ||
R | FC Banants | - | FK Čukarički | 0:5 (0:2) | ||
H: 11.07.2019 20:30 | R: 16.07.2019 17:00 | Sieger: FK Čukarički | ||||
H | FK Zeta | - | Fehérvár FC | 1:5 (1:3) | ||
R | Fehérvár FC | - | FK Zeta | 0:0 (0:0) | ||
H: 11.07.2019 20:30 | R: 18.07.2019 20:00 | Sieger: Fehérvár FC | ||||
H | Cliftonville FC | - | FK Haugesund | 0:1 (0:1) | ||
R | FK Haugesund | - | Cliftonville FC | 5:1 (3:1) | ||
H: 11.07.2019 20:45 | R: 18.07.2019 19:00 | Sieger: FK Haugesund | ||||
H | St Patrick's Athletic | - | IFK Norrköping | 0:2 (0:0) | ||
R | IFK Norrköping | - | St Patrick's Athletic | 2:1 (1:0) | ||
H: 11.07.2019 20:45 | R: 18.07.2019 20:00 | Sieger: IFK Norrköping | ||||
H | Aberdeen FC | - | Rovaniemi PS | 2:1 (1:0) | ||
R | Rovaniemi PS | - | Aberdeen FC | 1:2 (1:1) | ||
H: 11.07.2019 20:45 | R: 18.07.2019 18:00 | Sieger: Aberdeen FC | ||||
H | Cork City | - | Progrès Niedercorn | 0:2 (0:2) | ||
R | Progrès Niedercorn | - | Cork City | 1:2 (0:1) | ||
H: 11.07.2019 20:45 | R: 18.07.2019 19:30 | Sieger: Progrès Niedercorn | ||||
H | Budapest Honvéd | - | FK Žalgiris | 3:1 (1:0) | ||
R | FK Žalgiris | - | Budapest Honvéd | 1:1 (1:0) | ||
H: 11.07.2019 21:00 | R: 18.07.2019 19:00 | Sieger: Budapest Honvéd | ||||
H | Široki Brijeg | - | FK Kairat | 1:2 (1:1) | ||
R | FK Kairat | - | Široki Brijeg | 2:1 (0:0) | ||
H: 11.07.2019 21:00 | R: 18.07.2019 16:30 | Sieger: FK Kairat | ||||
H | Breiðablik | - | FC Vaduz | 0:0 (0:0) | ||
R | FC Vaduz | - | Breiðablik | 2:1 (0:0) | ||
H: 11.07.2019 22:00 | R: 18.07.2019 19:00 | Sieger: FC Vaduz | ||||
H | UMF Stjarnan | - | FCI Levadia | 2:1 (1:0) | ||
R | FCI Levadia | - | UMF Stjarnan | 3:2 (1:1, 2:1) n.V. | ||
H: 11.07.2019 22:00 | R: 18.07.2019 18:00 | Sieger: UMF Stjarnan | ||||